O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz porady, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że chcę rozwijać osobisty warsztat – dlatego jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, zaś co więcej krytykę oczywiście konstruktywną).
Czytaj i dziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto ma ochotę spędzić parę miłych chwil, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy posiadamy odmienny punkt widzenia oraz różne preferencje, dlatego też zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem paru słów od siebie, nawet jeśli okażą się one negatywne – dzięki takim komentarzom mogę się rozwijać.
Czy warto mnie obserwować? Polecam przetestować na początek kilk tekstów – jeśli się spodobają, zapraszam do dalszego poznawania bloga. Jest on całkiem pokaźny, w związku z tym wierzę, że każdy będzie mógł wykopać na blogu coś dla siebie!